Reisleiders Vlaanderen, lijst 20140815
(per 2009 is Vlaanderen voor Toerisme Vlaanderen niets meer als een specialisatie in Europa...)

naam & voornaam pc gemeente
telpriv
gsm
ALLAERT MARCEL 8900 IEPER
057-364-430
ALLEWAERT REBECCA 8000 BRUGGE
050-340-194
0478-253-885
ALLOSSERY WIM 8860 LENDELEDE
051-690-840
0495-680-737
BALYU KATRIEN 8200 BRUGGE
050-396-250
0472-990-133
BANNEEL ERIC 8500 KORTRIJK
056-215-226
BARBEZ PHILIPPE 8900 IEPER
057-205-278
0494-547-048
BASTING KAREN NL-4525 LW RETRANCHEMENT/ Sluis
00-31/11739-1345
00-31/622-501-365
BENOOT MARTIAL 8400 OOSTENDE
050-673-879
0475-747-986
BERGEZ ANNEMIE 8400

OOSTENDE

059-709-545
0478-279-222
BERGUIGUE JEAN-LUC 8890 MOORSLEDE
051-779-475
BERTREM LIEVEN 8377 ZUIENKERKE

0486-746-005

BOGAERT ANN 8550 ZWEVEGEM
056-754-158
BOLLAERS JOS 1541 HERNE
02-396-2891
0475-535-869
BOONEN MADELEINE 3511 KURINGEN
011-224-607
0474-953-330
BOUSARD LAUREL 9550 HERZELE
09-360-3939
0476-297-232
BRUNEEL NICOLE 8740 EGEM
051-467-401
0478-988-724
BUDTS RENE 3001 HEVERLEE
016-233-017
BULEN TONY 3500 HASSELT
011-238-365
0497-034-596
CALLANDT JOHNY 8970 POPERINGE
057-366-609
0476-760-243
CALLEYL GILBERT 9070 HEUSDEN
09-231-1313
0477-341-074
CASTRYCK FRANS 8480 ICHTEGEM
051-580-055
0474-435-059
COGHE GILBERT 8800 RUMBEKE
051-210-581
COUCKHUYT DOROTHEE 8900 IEPER
057-208-674
0477-559-323
CREMERS ANNA MARIA 3640 KINROOI/ Kessenich
089-567-648
0474-580-052
DAELMAN DANIEL 9050 GENTBRUGGE
09-231-8276
0498-736-067
DAENEKYNT ARLETTE 8450 BREDENE
059-320-640
0476-552-282
DE BRUYNE JACQUES 8200 BRUGGE
050-380-507
DE CLERCK ILONA 9050 GENTBRUGGE
09-231-0137
0473-390-508
DE VYDT DANIELLE 8630 VEURNE
058-315-785
0472-228-241
DEBUNDERIE WILLY 9000 GENT
09-222-5355
0476-357-185
DECOCK HERMAN 8780 OOSTROZEBEKE
056-665-654
0498-354-287
DEDECKER MARC 3690 ZUTENDAAL
089-611-825
0478-221-530
DELESALLE NADINE 8580 AVELGEM
056-644-701
DELPORTE ANNEMIE 8020 OOSTKAMP
050-548-834
0476-233-935
DENOLF GEERT 8650 KLERKEN
0474-471-689
DENOLF JOZEF 8800 RUMBEKE/ Roeselare
051-227-884
0485-850-541
DEPAEPE FREDERIK 8800 ROESELARE / Beveren
0486-446-535
DEPAMELAERE GILBERT 8540 DEERLIJK
056-717-211
0474-663-901
DEPPE LUC 3040 HULDENBERG
02-688-0085
0497-197-206
DESMYTER BERNARD 1730 ASSE
02-452-9123
0479-629-283
DEVOLDER ROSA 8800 ROESELARE
051-202-088
0498-524-108
DIRICKS VIVIANE 9660 BRAKEL
09-360-5552
DUPONT IVAN 3500 HASSELT

0476-689-360

DUPONT PIERRE 8700 TIELT
051-402-408
0498-761-245
FLORE DANY 8210 LOPPEM
050-383-213
0477-770-201
GHEYLE MARIE-CLAUDE 8300 KNOKKE-HEIST
050-510-607

0476-623-656

GHYS ROOS 8210 ZEDELGEM
0485-734-412
GOUWY GEERT 8640 WESTVLETEREN
057-445-495
0486-130-912
HOEKEN CHRISTIANE 3680 MAASEIK
089-866-300
0472-422-329
JANS INE 3730 HOESELT
012-233-395
0473-278-877
JOSSON ANNEMIE 8500 KORTRIJK
056-212-544
0478-255-630
KIMPE ROBERT 8800 RUMBEKE/ Roeselare
051-210-381
0486-348-828
LANGONE VINCENZO 3530 HOUTHALEN
011-522-659
0479-030-229
LEBBE BIEKE 8940 GELUWE
0497-541-227
LECLUYSE NATHALIE 8383 LISSEWEGE

0473-366-034

LEENDERS RENE 3640 KINROOI
089-564-442
0495-476-525
LEUS BEA 8700 KANEGEM
051-687-786
0494-440-490
LUTIN JOSE 8560 GULLEGEM
056-329-425
0477-554-118
MADDENS MARIANNE 8800 ROESELARE
051-202-566
0485-181-783
MAERTENS FRANS 8520 KUURNE
056-360-250
MEIRE ANNE-MARIE 9890 GAVERE
09-384-7885
0497-740-865
MILLECAM RUDY 8020 OOSTKAMP
050-823-819
0495-800-761
NAESSENS DANNY 9890 GAVERE/ Vurste
09-329-8377
0498-335-825
OOGHE NELLY 8200 SINT-MICHIELS/ BRUGGE
050-341-645
0474-697-104
OSTYN POL 8570 VICHTE
056-779-319
0499-184-352
PARISSIS ATHINA 3440 BUDINGEN/ Zoutleeuw
011-782-027

0495-306-541

PURNAL ANITA 3600 GENK
089-244-505
0477-784-694
RACKE ANN 8952 WULVERGEM/ Heuvelland
057-448-048
0495-260-058
RAES BEATRIJS 8200 SINT-MICHIELS/ BRUGGE
050-679-104
0477-931-722
REYNAERT ANN 8510 BELLEGEM
056-216-266
0477-333-812
RINGOIR JEANNINE 8800 ROESELARE
051-226-061
0478-563-726
ROMMELAERE KATHY 8200 SINT-ANDRIES/ Brugge
050-675-929
0486-748-244
SABLON MACHTELD 1730 ASSE
02-452-9123
0476-235-408
SAMAILLE ANNIQUE 8902 VOORMEZELE
057-209-812
SCHELFHOUT BEATRIX 3640 KINROOI
089-564-373
0478-309-283
SCHILS BRIGITTE 8310 ASSEBROEK/ Brugge
050-364-086
SINNAEVE JENNY 8210 LOPPEM
050-841-994
0473-221-626
SOENENS MIEKE 8500 KORTRIJK
056-324-294
0496-748-157
SOETEMANS MAURICE 8380 LISSEWEGE
050-546-911
0486-795-519
STEURBAUT ANN 3500 HASSELT
011-222-428
0475-281-918
THIJS HILDE 3740 BILZEN
0473-789-693
 
VALCKE NANCY 8310 ASSEBROEK/ Brugge
0496-260-480
VALCKX PETRA 8420 KLEMSKERKE/ De Haan
0479-409-920
VAN DOORNE GEERT 8700 TIELT
051-405-571
VAN GEYTE MARIE-ROSE 8800 RUMBEKE/ Roeselare
051-205-677
VAN HECKE KARIN 8310 ASSEBROEK/ BRUGGE
050-353-597
0477-332-810
VAN HERPE JEANINE 9700 OUDENAARDE
055-330-165
0474-870-922
VAN HERPE PATRICK 9700 OUDENAARDE
055-316-707
0472-930-182
VAN LOO JAN 8310 SINT-KRUIS/ BRUGGE
050-673-236
0478-555-754
VAN MIDDELEM NICOLE 8300 KNOKKE-HEIST
050-611-486
0497-722-750
VAN NEVEL KLAAS 8600 WOUMEN/ Diksmuide
051-504-627
0496-697-511
VAN REETH ROBERT 2800 MECHELEN
015-201-778
0475-291-755
VAN SYNGHEL MYRIAM 8530 HARELBEKE
0486-216-725
VANACKERE NOL 8550 ZWEVEGEM
056-756-571
0479-910-059
VANDEN BROECKE ROOS 9040 SINT-AMANDSBERG
09-228-0656
0472-510-163
VANDENDRIESSCHE SOFIE 8800 ROESELARE
0496-986-509
0496-986-509
VANDEVYVERE MYRIAM 8000 BRUGGE
050-343-591
0495-571-580
VANEMPTEN MARIE JO 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN
011-524-141
0494-302-181
VANHAECKE NOLLA 9000 GENT
09-225-9784
VANHAUWAERT LENA 9980 SINT-LAUREINS
09-379-7295
0476-495-473
VANHAVERBEKE MAUREEN 8850 ARDOOIE
051-690-694
0476-296-732
VANHELMONT JEAN-LOUIS 3290 SCHAFFEN
013-335-755
0476-416-314
VANHOECKE OMER 8490 JABBEKE/VARSENARE
050-387-046
VANHOVE LUCIENNE 3590 DIEPENBEEK
011-331-750
0475-909-482
VANHULLEBUSCH JENNY 8000 BRUGGE
0472-520-221
VANTOMME ROBERT 8800 BEVEREN/ Roeselare
051-801-750
0486-628-219
VENKEN LISETTE 3650 DILSEN-STOKKEM
089-755-521
0499-409-721
VERHAEGHE JOHAN 8610 KORTEMARK
051-569-268
VERHELLEN IRENE 8510 MARKE
056-204-662
0499-142-101

VERMEERSCH ANNE-MIE

8800 ROESELARE
0486-495-263
VERPLAETSE JOHAN 8530 HARELBEKE
056-203-402
0474-936-182
VERWEIRDER JOHAN 8434 WESTENDE
058-237-598
0494-570-376
VUERSTAEK GUIDO 3740 BILZEN
089-413-471

0498-459-292

WILLEMS WILLY 3500 HASSELT
0477-872-140
WYDAEGHE FRIEDA 8210 LOPPEM
050-827-591
0478-951-208


Resultaten Praktische module

Lijst Praktische module

ALLAERT MARCEL Brussel /
ALLEWAERT REBECCA Ename + Vlaamse Ardennen / Brussel
ALLOSSERY WIM Waas- & Scheldeland
ANNYS FRANCINE Brussel (geen verdediging) / Westhoek
BALYU KATRIEN Hart van Brabant /
BANNEEL ERIC Noord-Zuid, Van Antwerpen naar Nieuwpoort in kader van 80-jarige oorlog /
BARBEZ PHILIPPE Waas- & Scheldeland
BASTING KAREN Brussel /
BEKAERT ROBERT Waas- & Scheldeland
BEKAERT ROLAND Pajottenland (reis, scriptie)
BENOOT MARTIAL Hageland en Antwerpen /
BERGEZ ANNEMIE Vrouwen van Vlaanderen
BERGUIGUE JEAN-LUC Waas- & Scheldeland
BERTREM LIEVEN Via Dolorosa (2012)
BOGAERT ANN Hageland en Antwerpen /
BOLLAERS JOS Koksijde
BOONEN MADELEINE Kunst & devotie in Vlaanderen
BOUSARD LAUREL Noord-Zuid, Van Antwerpen naar Nieuwpoort in kader van 80-jarige oorlog /
BRUNEEL NICOLE Waas- & Scheldeland
BRUYNOOGHE GRIETJE Waas- & Scheldeland
BUDTS RENE Noord-Zuid, Van Antwerpen naar Nieuwpoort in kader van 80-jarige oorlog /
BULEN TONY Gerard Mercator en zijn tijd
CALLEYL GILBERT Westhoek /
CALLANDT JOHNY Ieperboog (2011) /
CASTRYCK FRANS Koksijde
COGHE GILBERT Hart van Brabant /
COUCKHUYT DOROTHEE Hart van Brabant /
CREMERS ANNA_MARIA Art Deco in Vlaanderen
DAELMAN DANIEL Hageland en Antwerpen /
DAENEKYNT ARLETTE Westhoek /
DE BRUYNE JACQUES Het Hageland en Antwerpen /
DE CLERCK ILONA Noord-Zuid, Van Antwerpen naar Nieuwpoort in kader van 80-jarige oorlog (geen scriptie) /
DE MEYER SYLVIE Waas- & Scheldeland
DE VYDT DANIELLE Hageland en Antwerpen /
DEBUNDERIE WILLY Hageland en Antwerpen /
DECOCK HERMAN Koksijde
DEDECKER MARC Limburgse Kempen (2012)
DELESALLE NADINE Waas- & Scheldeland
DELPORTE ANNEMIE Brussel /
DENOLF GEERT Ieperboog (2011) /
DENOLF JOZEF Ename + Vlaamse Ardennen /
DEPAEPE FREDERIK Waas- & Scheldeland
DEPPE LUC Westhoek
DESMYTER BERNARD Pajottenland (reis, scriptie) / Waas- & Scheldeland
DEVOLDER ROSA Waas- & Scheldeland
DEWEER JAN Brussel (zonder andere module!) (geen reisleider)
DIRICKS VIVIANE Ename + Vlaamse Ardennen /
DUPONT IVAN Vallei van de Grote Nete
DUPONT PIERRE Koksijde
FLORE DANY Brussel /
GHEYLE MARIE-CLAUDE Via Dolorosa (2012)
GHYS ROOS Brussel /
GOETHALS JACQUES Brussel /
GOUWY GEERT Via Dolorosa (2012)
JANS INE Vallei van de Grote Nete
JOSSON ANNEMIE Vrouwen van Vlaanderen
HOEKEN CHRISTIANE Het Land van Waas
KIMPE ROBERT Ename + Vlaamse Ardennen /
LAMBRECHT PATRICK Waas- & Scheldeland
LANGONE VINCENZO Vallei van de Grote Nete
LEBBE BIEKE Vrouwen van Vlaanderen
LECLUYSE NATHALIE Via Dolorosa (2012)
LEENDERS RENE Vallei van de Grote Nete
LEUS BEA Pajottenland (reis, scriptie) / Waas- & Scheldeland
LUTIN JOSE Ename + Vlaamse Ardennen /
MADDENS MARIANNE Brussel (geen verdediging; goedgemaakt met Waasland) / Waas- & Scheldeland
MAECKELBERGHE FRANK Pajottenland (reis, nog scriptie te doen)
MAERTENS FRANS Koksijde
MEIRE ANNE-MARIE Waas- & Scheldeland
MILLECAM RUDY Waas- & Scheldeland
NAESSENS DANNY Koksijde
OOGHE NELLY Waas- & Scheldeland
OSTYN POL Ieperboog (2011)
PARISSIS ATHINA Grote Markt van Brussel
PATTYN MARIJKE Koksijde
PURNAL ANITA Limburgse Kempen (2012)
RACKE ANN Brussel
RAES BEATRIJS Vrouwen van Vlaanderen
REYNAERT ANN Westhoek
RINGOIR JEANNINE Brussel / Pajottenland (reis, scriptie) / Waas- & Scheldeland
ROMMELAERE KATHY Brussel
SABLON MACHTELD Pajottenland (reis, scriptie)
SAGON INGRID Waas- & Scheldeland
SAMAILLE ANNIQUE Ieperboog (2011)
SCHELFHOUT BEATRIC Landbouw in Vlaanderen
SCHILS BRIGITTE Ieperboog (2011)
SHADMURATOVA AKLIA Koksijde
SINNAEVE JENNY Brussel
SOENENS MIEKE Ename + Vlaamse Ardennen
SOETEMANS MAURICE Brussel
STEURBAUT ANN Limburg _ Schilders van St. Martens Latem
THIJS HILDE Historische gebouwen en kerken in Vlaanderen
VACHAUDEZ DANIELLE Koksijde
VALCKE NANCY Vrouwen van Vlaanderen
VALCKX PETRA Westhoek
VAN DOORNE GEERT Koksijde
VAN GEYTE MARIE-ROSE Vrouwen van Vlaanderen
VAN HECKE KARIN Hart van Brabant
VAN HERPE JEANINE Ename + Vlaamse Ardennen
VAN HERPE PATRICK Ename + Vlaamse Ardennen
VAN LOO JAN Brussel
VAN MIDDELEM NICOLE Koksijde
VAN NEVEL KLAAS Ieperboog (2011)
VAN REETH ROBERT Vrouwen van Vlaanderen
VAN SYNGHEL MYRIAM Vrouwen van Vlaanderen
VANACKERE NOL Ename + Vlaamse Ardennen / Brussel
VANDEN BROECKE ROOS Ename + Vlaamse Ardennen
VANDENDRIESSCHE SOFIE Hart van Brabant
VANDEVYVERE MYRIAM Hart van Brabant / geen scriptie
VANEMPTEN MARIE JO

Limburse Kempen (2012)

VANHAECKE NOLLA Ename + Vlaamse Ardennen / Brussel / (geen scriptie)
VANHAUWAERT LENA Noord-Zuid, Van Antwerpen naar Nieuwpoort in kader van 80-jarige oorlog
VANHAVERBEKE MAUREEN Waas- & Scheldeland
VANHELMONT JEAN-LOUIS Abdijen in Vlaanderen
VANHOECKE OMER Hart van Brabant
VANHOVE LUCIENNE Limburgse Kempen (2012)
VANHULLEBUSCH JENNY Hart van Brabant
VANTOMME ROB ERT Ieperboog (2011)
VENKEN LISETTE Limburgse Kempen (2012)
VERHAEGHE JOHAN Waas- & Scheldeland
VERHELLEN IRENE Ename + Vlaamse Ardennen
VERMEERSCH ANNE-MIE Vrouwen van Vlaanderen
VERPLAETSE JOHAN Pajottenland
VERWEIRDER JOHAN Westhoek
VUERSTAEK GUIDO Vallei van de Grote Nete
WILLEMS WILLY Ronde van Vlaanderen
WYDAEGHE FRIEDA Brussel

g-riet-ings, 10 juli 2014